• Godtgjørelse til instruktører

    Godtgjørelse til instruktører

    Regnskapsbilag gyldig fra 1. januar 2021
  •  . .
    Pick a Date
  •  . .
    Pick a Date
  • Kjøregodtgjørelse

    Skriv inn hvor du kjører fra, og hvor til. Deretter hvor mange km det er en vei, og om du har kjørt tur/retur og/eller har hatt med passasjer.
    Det er begrensning på maks 100km kjøring per dag.
    Merk: Har du instruert i hallen og deltatt på treningsgruppe før eller etter, dekkes bare kjøring en vei, altså kun "Tur".

    Deretter velger du hvor mange ganger du har utført denne type kjøring.

    Skulle det være slik at du har hatt mer enn en type kjøring (f.eks hatt med en passasjer noen ganger), velg Ja på "Flere typer kjøring", også fyller du ut tilsvarende.

  • Instruktører som har hatt kursgrupper, får dekket en egentreningsgruppe, a 1000,-. Huk av under, om du har hatt kursgruppe inne.

  • På denne siden vil du se ferdig utregnet skjema, og verdiene kan ikke forandres på. Verdiene er basert på hva du har tastet inn på de tidligere sidene.

  • Godtgjørelsesskjemaet ditt er klart for innsending! 
    Skjemaet går til Randi Tjemsland, som går gjennom det, før det sendes videre til kasserer, sammen med de andre instruktørenes skjemaer. 
    Det kan noen ganger bli litt ventetid, før pengene er på kontoen din, men vi gjør så godt vi kan for at utbetalingene skal skje raskt etter kursavslutningene.

    Hvis du lurer på noe, eller trenger hjelp til utfylling av skjemaet, kontakt Randi på tlf 93839425 eller send mail til randi_t@live.no.

  • Should be Empty: