Mogelijke tijden van het feestje wanneer onze techniektrainingen nog bezig zijn;
Woensdag (eigen locatie) hele middag. Vrijdag begintijd van uit school tot 14.30 uur. Zondag na 11.30 uur.
Het feestje wordt gehouden met de jarige en 7 - 11 vriendjes.
Feestje van 1,5 uur verzorgd door een Voetbalschool Oranje (VSO) trainer, VSO uitnodigingen om uit te delen, een passend cadeau voor de jarige en een certificaat voor alle deelnemers aan het einde.
Wilt u een langer feestje dan 1,5 uur, omdat alle kinderen zo graag voetballen? Met deze optie kunt u het feestje 2 uur laten duren.
Verzorgde lunch met een broodje kaas of boterhamworst en een pakje drinken. (Dit mag uiteraard ook zelf geregeld worden)
Een zakje chips of wat anders met wat aanmaaklimonade tussendoor, dat kan in overleg. (Dit mag uiteraard ook zelf geregeld worden)
Wat is een voetbalverjaardag zonder slingers in het doel en langs het hek en hoedjes op tijdens het voetballen?
Een opblaas dartbord om door heem te schieten en punten te scoren.
Opblaas veld om 2 tegen 2 in te spelen.
Een opblaas doel om in 2 gaten te kunnen scoren.
Een opblaas veld waarin je 2 tegen 2 tegen 2 tegen 2 kan spelen, omdat er 4 doelen zijn.
Een opblaas kooi voor 2 tegen 2, met 2 doelen en netten zodat de bal er niet makkelijk uit gaat als je hoog zou schieten.
3 verschillende opblaas activiteiten naar keuze. laat bij de opmerkingen achter welke 3 u graag wilt gebruiken tijdens het feestje.