Dit prachtige fine art papier is van 100% katoen en helemaal mat met een smooth structuur. Vanwege het matte en kalk-achtige karakter van het papier wordt dit papiersoort veel gekozen door illustratoren. Het papier is natuur wit, prachtig voor portretten.
Met dezelfde structuur en oppervlak als Photo Rag, kalkachtig en mat, heeft dit papiersoort een heldere witheid. Hierdoor komen de kleurtonen extra ‘fris’ over. Naast het normale Photo Rag, is dit papiersoort het meest gekozen papier van illustratoren
Hahnemühle German Etching is een extra zwaar, mat handgeschept aquarell papier. Het heeft een wat grovere, maar zachtere textuur dan William Turner.
Met zijn matte sterke aquarel textuur is dit papier een echt zeef papier. Zoek je een papier met een grove textuur dan is William Turner het meest geschikt.
Een helder wit papier met een zacht ‘eischaal’ half matte glans en textuur. Het heldere wit en het parel-oppervlak van Hahnemühle FineArt Pearl 285grm maakt een hoog contrast en grote beeld-diepte mogelijk in zowel zwart-wit als kleur foto’s.
Hahnemuhle Photo Rag Satin 310grs, is een helder wit, mat Fine Art papier, voorzien van een premium satin inkjet coating. Hierdoor krijgt het oppervlak een prachtige, lichte ‘parel’ als je het onder het licht houdt.
Hahnemühle Fine art Baryta 325grm2 is een hoogglanzend, hoogwit fotopapier, dat door toevoeging van Bariumsulfaat aan de coating, sterk overeen komt met het bariet papier uit het analoge tijdperk. Door de glanzende coating, zijn zwart/wit prints diep zwart, met veel grijstinten en van een grote scherpte. Kleur afdrukken krijgen rijk verzadigde kleuren, hoge detaillering en zeer vloeiende kleur overgangen. Het papier heeft een textuur aan het oppervlak.
Een Fine Art papier op basis van 100% katoenvezel, met een parelglans coating, zonder toevoeging van witmakers. De structuur van het papier lijkt op de Fine Art Pearl, alleen is de toon van het papier warmer. Uitermate geschikt voor zwart-wit en landschap fotografie.
Canson Infinity Platine Fibre Rag bestaat uit een combinatie van 100% katoen Platinum-papier met een speciale microporeuze coating. Geeft de look en feel van authentieke fotografie op film die geprint is op een bariet fotopapier. Heeft een half gloss oppervlak met een lichte textuur.
Aan de hand van jouw bestand kijkt een van onze print experts wat de beste keuze papiersoort zal zijn.
Standaard verzendkosten