Anmälan till grupplektioner
  • Anmälan till grupplektioner online

    Anmälan till grupplektioner online

    Den här anmälan är inte bindande i nuläget!
  • Viktigt att veta

    Innan lektionen börjar

    • ha gitarren stämd
    • sitt i ett tyst rum (om det går)
    • gitarrförstärkare (övningsförstärkare på 12-15w)
    • hörlurar
    • notställ

    Får du förhinder och inte kan närvara på en lektion, måste du meddela detta. Skulle du utebli från någon lektion utan att meddela mig är den lektionen förbrukad. Det går inte att ta igen den lektionen kostnadsfritt eller få ekonomisk kompensation för lektionen du missade.

    Är läraren sjuk tas den lektionen när läraren är frisk igen.

    Efter att du har anmält dig får du en bekräftelse via email. I fall du inte har får den, kolla i skräpposten och markera den som INTE SKRÄPPOST, annars hör du av dig till mig. Se noga så du har fyllt i mailadressen och telefonnummer rätt vid anmälan. 

    Startdatum är preliminärt och kan vid behov flyttas fram. Kursen kan komma att ställas in om det inte blir tillräckligt många deltagare.

    Faktura skickas två veckor innan kursstart och ska betalas inom två veckor, alltså före kursstart. Utebliven betalning resulterar att det inte blir lektioner.

  • Format: (000) 000-0000.
  • Should be Empty: