Meld je aan voor deelname aan Kunstroute Nissewaard 2026 via onderstaand formulier.
Aanmelden kan tot en met 05 november 2025.
Na aanmelding ontvang je een bevestiging.
Om het bezoekersaantal te verhogen streeft het bestuur voor 2026 naar meer clustering van kunstenaars op bij voorkeur centraal gelegen locaties (denk bijvoorbeeld aan een kerk of boerderij). Wie graag in eigen atelier wil exposeren, kan dat vanzelfsprekend blijven doen. Als je mee wilt doen met deze clustering en je hebt voorkeur voor één of meerdere andere kunstenaars met wie je een locatie wilt delen, dan kun je dit in het aanmeldformulier aangeven. Het bestuur zal deelnemers die voor clustering kiezen ruim van tevoren benaderen met een voorstel voor een locatie in Nissewaard.
Regels voor deelname
Deelnemers uit de gemeente Nissewaard kunnen over het algemeen in hun eigen atelier exposeren. Het bestuur kan kunstenaars zonder locatie of uit een andere gemeente helpen bij het zoeken naar een expositieruimte.
Uitgangspunt is dat tijdens de kunstroute alle locaties op beide dagen open zijn van 11:00 tot 17:00 uur
Ook groepen kunnen deelnemen aan de kunstroute.
Kosten voor deelname bedragen € 35,- Zowel individueel, als voor een groep.
Nieuwe deelnemers worden geballoteerd door een externe commissie.
Het bestuur volgt het advies van de ballotagecommissie en kan aanvragers weigeren. (De uitslag van de ballotage wordt in de eerste week van januari verzonden). De reeds eerder geballoteerde kunstenaars kunnen zonder ballotage meedoen, wel verzoeken wij je het formulier opnieuw in te vullen, met als aanvulling recent werk.
Omschrijf je werk in maximaal 50 woorden. De organisatie heeft de eindredactie van de aangeleverde teksten. Er kunnen dus wijzigingen worden aangebracht. Gebruik niet de ik-vorm voor je verhaal, maar stel deze tekst op in de hij/zij-vorm. Dus bijvoorbeeld: 'Carla maakt schilderijen' i.p.v. 'ik maak schilderijen'.
Vergeet ook niet om je website te vermelden. Wanneer je die niet hebt maar wel je kunst op een andere pagina laat zien (denk aan Facebook, Instagram, enz.), geef dan de link naar die pagina.
Voeg 4 (JPG) foto’s toe van je werk voor op de website, plus 1 (JPG) LIGGENDE foto voor op de media + onze website en 1 aparte VIERKANTE (JPG) foto voor in onze folder. Voeg ook 1 (JPG) foto van jezelf toe.
Na insturen van al de gevraagde informatie ontvang je een nota voor de deelnemersbijdrage van € 35,=. Deze bijdrage zal worden gerestitueerd als de Kunstroute Nissewaard geen doorgang kan vinden.