Ανοιχτό κάλεσμα για την ομάδα δράσης στο Μύλο των Ξωτικών 2023
Aναζητούνται άτομα 18+ που ενδιαφέρονται να απασχοληθούν ως animateur/θεματικοί ήρωες στη καλλιτεχνική ομάδα δράσης στο Χριστουγεννιάτικο θεματικό πάρκο “Ο Μύλος των Ξωτικών” 2023. Εκτιμώνται δεξιότητες ηθοποιού, χορευτή, animateur, ακροβάτη, μουσικού, θεατροπαιδαγωγού και οποιαδήποτε επαφή με τις παραστατικές τέχνες αλλά και τα παιδιά. Έμισθη εξάωρη εργασία.Οι ενδιαφερόμενοι όπως συμπληρώσουν την αίτηση παρακάτω. Νέα Καταληκτική ημερομηνία αποστολής αίτησης: 22/10 uΣημαντική σημείωση: Η αίτηση δεν αφορά τις υπόλοιπες θέσεις εργασίας στο Μύλο
Ονοματεπώνυμο
*
Όνομα
Επίθετο
Email Address
*
Κινητό τηλέφωνο
*
Ημερομηνία Γέννησης
*
-
Day
-
Month
Year
Date
Ύψος
*
Τόπος διαμονής
*
Έχετε κάποια εμπειρία ως ανιμάτερ, ηθοποιός, χορευτής, εμψυχωτής κλπ;
*
Ναί
Όχι
Εάν ναι, γράψτε συνοπτικά
Instagram:
Ανεβάστε μια καθαρή φωτογραφία πορτρέτου
*
Upload a File
Drag and drop files here
Choose a file
Σε καθαρό φόντο, με φυσικό φωτισμό.
Cancel
of
Ανεβάστε μια ολόσωμη φωτογραφία
*
Upload a File
Drag and drop files here
Choose a file
Cancel
of
Ανεβάστε ένα οποιοδήποτε βίντεο που να δείχνει τη δουλεια σας ή ένα about me selfie βίντεο διάρκειας max 1’, στο οποίο μιλάτε για τον εαυτό σας, εξηγώντας τους λόγους που σας κάνουν κατάλληλους για τη συγκεκριμένη απασχόληση.
*
Ανεβάστε το βίντεο σε ένα link που μπορούμε να έχουμε προσβαση(YouTube, google drive, Dropbox) και επισυνάψτε εδώ απλά το link.
ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Should be Empty: