You can always press Enter⏎ to continue
Hi! Leuk dat je met ons de seven summits wil beklimmen!

Hi! Leuk dat je met ons de seven summits wil beklimmen!

.
8Questions
  • 1
    Wie ben jij?
    Press
    Enter
  • 2
    Je kunt je voor meerdere beklimmingen aanmelden.
    Press
    Enter
  • 3
    Bij Onbegrensd Avontuur is alles mogelijk! Deelnemers met een fysieke beperking kunnen meegaan in de Joëlette Dit noemen we een Rollende deelnemer. Voor deelnemers met een visuele of lichte fysieke beperking is er ook de optie om mee te gaan als Wandelende deelnemer met een fysieke beperking. Heb je geen beperking maar wil je mee met een van onze avonturen? Dan schrijf je je in als een wandelende deelnemer zonder beperking.
    Press
    Enter
  • 4
    Aangezien we op avontuur gaan is het altijd goed om de gegevens van een contactpersoon te hebben.
    Press
    Enter
  • 5
    Transfers doen we handmatig en zonder lift. Let erop dat de kans bestaat dat je voor langere tijd niet in je eigen stoel kan zitten.
    Press
    Enter
  • 6
    Misschien een wat ongemakkelijke vraag. We zouden graag je gewicht willen weten om te zorgen voor een veilige en comfortabele ervaring voor jou en de andere deelnemers wanneer de joelette wordt geduwd of getrokken. De veiligheid en beleving van onze groep staan bij ons voorop.
    Press
    Enter
  • 7
    Niks is te gek!
    Press
    Enter
  • 8
    Press
    Enter
  • Should be Empty:
Aanmeldingsformulier dagtocht Onbegrensd Avontuur
[Edit]
Question Label
1 van 8Alle OptiesGo Back
close