Beste ouders, grootouders en sympathisanten,
Op zaterdag 25 juli verwelkomen wij jullie van harte op onze bezoekdag op kamp. 🏕️ Op deze dag krijgen jullie de mogelijkheid om te ontdekken waar jullie dochter, kleindochter, ... zich de komende week gaat amuseren. Jullie kunnen een kijkje nemen in de slaapzalen, in de tenten, op het speelterrein, enzovoort.
Zoals elk jaar is er tijdens deze dag ook de mogelijkheid om de buikjes rond te eten! 😋 Daarom bieden wij jullie, net zoals vorig jaar, een brunch aan tussen 10u00 en 13u00. Er wordt gewerkt met een buffetvorm verzorgd door onze fantastische kookploeg. Dit omvat onder andere het volgende: croissants, chocoladebroodjes, pistolets, ei & spek, cornflakes, yoghurt, bananenpratsj (een specialiteit van de kookploeg en vaste waarde op ons kamp!), fruit, soep, koude groentjes,... 🥐🍳🧀🍞🥓🍓🍌 Voor elk wat wils dus!
Dit jaar gaan we werken met shiften. Zo kan je ervoor kiezen om te starten aan je brunch om 10u of 11u. Dit doen wij om drukte te voorkomen. Let op: Als je voor 11u kiest mag je ook al zeker vanaf 10u komen, maar pas vanaf 11u beginnen aanschuiven aan het buffet. Kies je voor de shift van 10u, mag je 1x aanschuiven aan het buffet. Wil je daarna nog iets, dan moet je wachten tot na 12u om bij te halen. Zo zorgen we ervoor dat beide shiften evenveel keus hebben.
We werken met een vaste prijs voor elke bezoeker waardoor jullie à volonté kunnen genieten van het buffet. Hierin wordt een onderscheid gemaakt tussen enerzijds kinderen jonger dan 12 jaar en anderzijds kinderen en volwassenen ouder dan 12 jaar. Voor kinderen jonger dan 3 jaar moet er niet betaald worden. Samengevat komt dit neer op het volgende:
1. Kinderontbijt (3- tot 12-jarigen) - €12 per persoon
2. Volwassen ontbijt (+ 12-jarigen) - €16 per persoon
!! Let op: voor de meisjes die meegaan op kamp, moet er niet apart worden ingeschreven. De brunch zit voor hen verrekend in het kampgeld.
In deze prijs zitten ook 2 consumpties voor een frisse fruitsap of een lekker warm kopje koffie/thee. Deze bonnetjes krijgen jullie aan de inkom.
Via deze weg een oproep om je eigen borden, bestek, mok,... mee te nemen. Er zal een standje aanwezig zijn waar je deze kan afwassen zodat je ze proper terug mee naar huis kan nemen;) Bij deze ook een oproep om je eigen tafels en stoelen mee te nemen.
Inschrijven voor de bezoekdag is mogelijk door het invullen van dit formulier. Vergeet niet dat de inschrijving pas volledig is na betaling van het verschuldigde bedrag. Dit gebeurt via overschrijving op het rekeningnummer BE59 7360 1057 8926 van KSA Alken-Centrum vóór 29 juni, met vermelding van naam + groep + 'Bezoekdag'. 💰
De bezoekdag gaat door op de kampplaats, met het volgende adres: Luitersheide 5 (scouts lint), 2547 Lint. De parkeergelegenheid aan de kampplaats is eerder beperkt. Andere mogelijkheden zijn: KFC lint,dansschool ekkart, LRV lint ... 🚗. Er is niet zo heel veel plaats dicht in de buurt, dus carpoolen is altijd een goed idee als je niet te ver wil wandelen! 😉
P.S. Voor de JIP'ers en JAP'ers is dit hun eerste kampdag. De Jip en Jap leden worden dan ook ten laatste gebracht tegen 13u samen met al hun spullen!
We hopen jullie massaal te mogen verwelkomen! 😊
Groetjes,
De leidsters