Aanmelding zonnepanelen Logo
  • Akkoordverklaring

    Aanbrengen zonnepanelen Lefier
  • In deze akkoordverklaring leggen wij de afspraken vast voor het plaatsen van een zonnestroomsysteem op uw huurwoning. Dit systeem bestaat uit zonnepanelen op het dak inclusief constructie, omvormers, bekabeling naar de groepenkast, aansluiting in de groepenkast, en een opbrengstmeter.
    Deze akkoordverklaring hoort voortaan bij uw huurovereenkomst, waarin alle andere afspraken over de huur van uw woning staan. Op deze overeenkomst zijn tevens van toepassing de voorwaarden zoals onder aan dit formulier vermeld.

     

    Let op: Als u geen brief heeft ontvangen, kunt u geen zonnepanelen aanvragen. 

     

  • Uw gegevens

  • Zonnestroomsysteem

    Het zonnestroomsysteem wordt in opdracht van Lefier geplaatst door een installateur van Norm. Norm maakt een afspraak met u om het zonnestroomsysteem te plaatsen. Het zonnestroomsysteem is een roerende zaak en blijft eigendom van Lefier. Lefier behoud dus het recht om de zonnepanelen te kunnen verwijderen.

    In de brief leest u op hoeveel zonnepanelen uw woning kan worden aangesloten:

  • Als u meer zonnepanelen kiest dan mogelijk, krijgt u het aantal zonnepanelen dat maximaal mogelijk is en de daarbij behorende huurprijsverhoging zoals hierboven aangegeven.


    Ondergetekende verklaart huurder van dit adres te zijn, en bevoegd te zijn om deze akkoordverklaring te ondertekenen. Huurder gaat akkoord met de maandelijkse automatische incasso door Lefier. Dit voorstel wordt gedaan onder de voorwaarde dat (uit de schouw) blijkt dat het dak geschikt is voor een zonnestroomsysteem. Als blijkt dat het dak toch niet geschikt is, dan adviseert de installateur het zonnestroomsysteem niet te plaatsen en vervalt deze akkoordverklaring.

  •  - -
  • Powered by Jotform SignClear
  • Planning en uitvoering
    Twee weken na de uiterste aanmelddatum inventariseren we wie in uw wijk een zonnestroomsysteem wil. Op basis daarvan maken we een planning voor het installeren van het zonnestroomsysteem. Het systeem wordt binnen drie maanden na de uiterste aanmelddatum geïnstalleerd.

  • Voorwaarden Zonnepanelen
     

    1.Plaatsing van zonnestroomsysteem

    1.1   Norm en Lefier hebben bepaald hoe de zonnepanelen op het dak komen te liggen. Hierbij wordt zoveel mogelijk uitgegaan van één nette rechthoek. Daarnaast hebben Norm & Lefier bepaald hoeveel zonnepanelen er maximaal op het dak passen.

    1.2   Indien het noodzakelijk is om een extra elektrische groep in de meterkast aan te brengen en/of de gehele groepenkast te vervangen, dan zal de huurder aan die werkzaamheden zijn medewerking verlenen, de instructies van de installateur opvolgen en zijn deze kosten voor rekening van Lefier.

    1.3   De omvormer wordt door de installateur aangesloten op het elektriciteitsnet waarbij in ieder geval een elektriciteitskabel door de woning, tussen de omvormer en de meterkast wordt gelegd. Conform de huidige geldende wet- en regelgeving.

    1.4   Als de huurder gebruik maakt van zijn herroepingsrecht, meldt hij dit binnen 14 dagen nadat de overeenkomst tot stand is gekomen schriftelijk aan Norm. Indien de huurder eerst uitdrukkelijk heeft verzocht met de installatie aan te vangen en daarna zijn herroepingsrecht inroept, dan is de huurder gehouden om een redelijke vergoeding te betalen voor dat gedeelte van de verbintenis dat reeds is uitgevoerd.

    1.5   Het zonnestroomsysteem kan niet op verzoek van de huurder worden verwijderd.

    1.6      Indien tijdens de uitvoering blijkt dat (een deel van) de installatie van het zonnestroomsysteem niet kan worden uitgevoerd, treden partijen direct nadat de omstandigheid aan het licht is gekomen met elkaar in overleg.

    1.7      Norm spreekt met de huurder een datum voor installatie af. Het kan zijn dat deze datum verzet moet worden in verband met onvoorziene omstandigheden, zoals bijvoorbeeld doch niet uitsluitend niet-werkbaar weer of ziekte van de installateur.

     

    2. Overeenkomst

    2.1  Deze overeenkomst is onlosmakelijk verbonden met de tussen huurder en Lefier gesloten huurovereenkomst.

    2.2  De looptijd van deze overeenkomst is zolang de zonnepanelen op de woning aanwezig zijn. Lefier behoud zich het recht om de overeenkomst te ontbinden.

     

    3. Bijdrage

    3.1  De zonnepanelen en alle toebehoren worden zodanig aangebracht dat ze eenvoudig - zonder beschadiging - te verwijderen zijn. Het zonnestroomsysteem wordt daarom als een roerende zaak beschouwd. Huurder betaalt voor het zonnestroomsysteem een maandelijks vast bedrag via de servicekosten. De betaling van de maandelijkse bijdrage gaat in de eerstvolgende maand na installatie.

     

    4. Afspraken over monitoring en onderhoud, en opbrengstverwachting

    4.1  De huurder kan de opbrengst van het zonnestroomsysteem controleren via een display in de woning. Lefier installeert een opbrengstmeter. De meter heeft een eigen simkaart waardoor Lefier, Norm en huurder ook via de computer kunnen zien of het systeem goed functioneert.

    4.2  Gebreken aan de installatie kunnen worden gemeld door huurder of geconstateerd door de installateur op basis van de monitoring op afstand.

    4.3  Als het zonnestroomsysteem niet goed werkt door een gebrek, wordt het binnen dertig dagen na melding/constatering gerepareerd door de installateur.

    4.4  De huurder zorgt dat het zonnestroomsysteem niet beschadigd raakt door zijn/haar toedoen. Huurder mag geen onderhoud verrichten aan het zonnestroomsysteem of veranderingen aanbrengen. Huurder dient de maatregelen te treffen om schade aan het zonnestroomsysteem te voorkomen of te beperken, indien dat voor huurder redelijkerwijs mogelijk is. Schoonmaken van de zonnepanelen is niet toegestaan, omdat het nauwelijks iets oplevert en vaak wel schade aan de installatie geeft.

    4.5  De huurder verleent Lefier en Norm– na voorafgaande aankondiging - toegang tot de woning voor noodzakelijk onderhoud aan de installatie.

    4.6  De huurder is ervan op de hoogte dat groei van bomen in tuinen ertoe kan leiden dat de panelen in de schaduw komen te liggen, en de opbrengst van het zonnestroomsysteem lager is dan verwacht.

    4.7  Voorlopig blijft de salderingsregeling bestaan, het verschilt per energieleverancier welke extra kosten in rekening gebracht wordt. Lefier geeft u de garantie dat u nooit meer geld betaalt voor zonnepanelen dan het oplevert.

     

    5. Overige voorwaarden

    5.1    Indien een deel van deze voorwaarden nietig of vernietigbaar is, dan laat dit de geldigheid van de overige delen onverlet. In plaats van het nietige of vernietigde deel geldt dan als overeengekomen hetgeen op wettelijk toelaatbare wijze het dichtst komt bij hetgeen partijen overeengekomen zouden zijn indien zij de nietigheid of vernietigbaarheid gekend zouden hebben.  

    5.2  Lefier heeft de installateur in het kader van werving voor zonnepanelen persoonsgegevens van huurders verstrekt. Lefier heeft de vereiste maatregelen getroffen om te verzekeren dat de gegevens uitsluitend voor het genoemde doel door de installateur worden gebruikt conform de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

    5.3  Lefier is jegens de huurder niet aansprakelijk voor (gevolg)schade, wind en waterschade daaronder begrepen, die door of tijdens de installatie ontstaan, behoudens in het geval er sprake is van opzet of grove schuld aan de zijde van Lefier. Lefier is nimmer aansprakelijk voor indirecte schade (waaronder begrepen bedrijfsschade, gevolgschade, omzet- en winstderving en/of stagnatieschade), immateriële schade en/of schade veroorzaakt door hulppersonen. 

     

  • Should be Empty: