Geachte klant,
Dank voor uw inschrijving bij Agio Finance. Hieronder vindt u onze voorwaarden en afspraken:
Onderwerpen
- Tarieven
- Aanleveren van administratie
- Gebruik van online boekhoudprogramma Snelstart
- Advies en meerwerk
- WWFT (Wet ter voorkoming van witwassen en financieren van terrorisme)
Tarieven
Wij hanteren concurrerende tarieven en leveren diensten conform geldende wet- en regelgeving. Ons kantoor staat geregistreerd bij de Belastingdienst als belastingconsulent en investeert continu in actuele fiscale kennis.
Aanleveren van administratie
Voor een correcte verwerking is het essentieel dat uw administratie volledig en overzichtelijk wordt aangeleverd. Chaotische aanlevering (“schoenendoos”) wordt tegen uurtarief verwerkt.
Om het proces efficiënter en kostenvriendelijker te maken, verplichten wij het gebruik van Snelstart, een online boekhoudprogramma waarmee u eenvoudig documenten kunt uploaden. Via de app kunt u bijvoorbeeld direct na een zakelijke lunch de bon fotograferen en uploaden.
Bankkoppeling
Binnen Snelstart kunt u uw bankrekening koppelen. Hierdoor worden bankafschriften dagelijks automatisch ingelezen en hoeft u deze niet periodiek aan te leveren.
E-mailkoppeling
Het is mogelijk een speciaal e-mailadres in Snelstart te gebruiken, zodat inkoop- en verkoopfacturen direct in het systeem terechtkomen. Dit voorkomt zoekwerk en versnelt onze verwerking.n.
Inzage in Snelstart
Door digitale verwerking heeft u altijd actuele inzage in uw administratie en een indicatie van uw fiscale positie. Dit stelt ons in staat uw administratie te monitoren en fiscale voordelen te signal
Advies en meerwerk
Onze standaardtarieven omvatten boekhouding en een eenvoudige jaarafsluiting. Indien de jaarafsluiting extra tijd vergt, ontvangt u vooraf een offerte. Voor fiscaal advies wordt altijd een tarief overeengekomen.
Opzegging
Wij werken zonder contracten. U kunt de samenwerking op elk moment beëindigen. Wij adviseren echter niet om halverwege het boekjaar van boekhouder te wisselen.
WWFT (wet ter voorkoming witwassen en financieren van terrorisme)
Als poortwachter zijn wij wettelijk verplicht een cliëntenonderzoek uit te voeren voordat wij u als klant accepteren. Dit betekent dat wij bepaalde documenten van u nodig hebben, conform de risico’s per branche.