Language
  • Finnish
  • Svenska
  • Kemiönsaaren musiikki-tanssileiri - Kimitoöns musik-dansläger 2026

  • Ilmoittautumislomake - Anmälningsblankett

    Ilmoittautuminen viimeistään - Anmälning senast 25.5.2026

    Oikeasta yläkulmasta pääset vaihtamaan kielen - Uppe i högra hörnet kan du byta språk

  •  - -
  •  -
  • HINNAT (suluissa yli 20-vuotiaat)

    215 € (225 €) musiikkileiri, yksityistunnit 30 min./päivä
    295 € (305 €) musiikkileiri, yksityistunnit 45 min./päivä, (toteutetaan mahdollisuuksien mukaan) 
    390 € (400 €) musiikkileiri, yksityistunnit 60 min./päivä, (vain edistyneemmille oppilaille, määritellään viimeksi harjoitellun ohjelmiston mukaan)
    215 € (225 €) tanssileiri
    120 € (130 €) sivuaine
    215 €/295 €/390 € + 120 € (225 €/305 €/400 € + 130 €) musiikki- JA tanssileiri

    _____________________________________________________________

    175 € patjamajoitus ja ruokailu
    1 hh / 50 €/yö Brusaby (vain täysi-ikäisille)
    2 hh / 75 € /yö Brusaby

     Brusabyn majoitustilat sijaitsevat n. 1,5 km kävelymatkan päässä musiikkiopisto Arkipelagilta sekä Kemiönsaaren keskuskoululta. Saatavilla on yhden ja kahden hengen huoneita. HUOM! Brusabyssä ei ole yövahteja, joten tämä vaihtoehto vaatii huoltajan läsnäolon majoituksessa koko leirin ajan. Ruokailut järjestetään aina Kemiönsaaren keskuskoululla.

    Sisar- /perhealennus 35 €. Ensimmäisestä osallistujasta veloitetaan täysi hinta, seuraavat perheenjäsenet saavat 35 € alennuksen /osallistuja.

  •  -

  • Leirin aikana tarvitaan aikuisia ilta- ja yövahteja. Tehtävään kuuluu iltatoimien valvominen ja läsnäolo turvallisena aikuisena. Koululla on järjestetty majoitus omassa tilassa patjalla. Voit ilmoittautua yhdeksi tai useammaksi yöksi. Kiitoksena saat vapaalipun/yö Kemiönsaaren Musiikkijuhlille sekä ilta- ja aamupalan.


  • Tämä ilmoittautuminen on sitova. Jos osallistuminen peruutetaan 25.5.2026 jälkeen, niin perimme 50 € käsittelykuluja. 

    Lähetämme 12.5.2026 jälkeen kahden viikon sisällä leirikirjeen osallistujan ja huoltajan s-postiosoitteeseen. Lasku lähetetään erilisellä sähköpostilla huoltajan s-postiosoitteeseen. Tarkkailkaa myös roskapostia!

    Laskun eräpäivä on 13.6.2026. Jos eräpäivän jälkeen haluaa peruuttaa osallistumisensa, kokonaisleirimaksusta palautetaan 2/3. Ainoastaan poikkeustapauksissa (esim. äkillinen sairastuminen/lääkärintodistus esitettävä) palautamme koko maksun lukuun ottamatta 50 € käsittelykuluja. Leirin aikana tulevaa keskeytystä ei korvata.

  • Rekisteri- ja tietosuojaseloste >>

  •   
  • Should be Empty: