ACTIVITEIT
Heb jij soms ook zo’n grote heimwee naar die onvergetelijke kampdagen van vroeger? Of ben je zelf nooit op kamp geweest en vraag je je al jaren af wat er nu precies gebeurt op zo’n magische kampdag?
Wij laten het je ontdekken! Ben je een JNM’er, ouder van een JNM’er, of gewoon nieuwsgierig naar natuur, milieu en wie wij zijn? Ga dan met ons mee op een echte kampdag-ervaring!
Tijdens onze Sneukeltocht, nemen we je mee op een avontuurlijke wandeling door de natuur. Onderweg passeer je langs gezellige standjes waar je kunt genieten van een hapje en een drankje. Een ideale manier om de JNM-sfeer op te snuiven of opnieuw te beleven!
WAT MAG JE VERWACHTEN?
Keuze uit 2 routes van 5,3 km of 7,7 km. Grotendeels onverharde maar goed begaanbare wegen met hier en daar wat modder. Voorzie aangepast schoeisel.
Reken op 5 sneukels in de kampsfeer en onderweg doe- en zoekopdrachten waarmee je een mooie prijs kan winnen. Vergeet niet om een balpen mee te brengen!
Kinderen nemen deel onder begeleiding van hun eigen familie of vrienden. De leiding blijft aan de standjes en gaat niet mee op pad.
WAAR
Vertrek vanaf Heuvelpark, Kloosterweg 57, 9300 Aalst.
Kom indien mogelijk met de fiets. Kom je toch met de wagen. Opgepast! Het is verboden te parkeren in Hof Somergem. Je kan wel parkeren op veiligere plaatsen zoals Negen Dagwand, Hof Leeuwergem of één van de andere omliggende straten.
WANNEER:
Zaterdag 14 maart 2026 - vrij vertrekken tussen 13u30 en 15u.
Nadien mogelijkheid om na te praten bij de laatste sneukel en een drankje van onze bar.
KOSTPRIJS:
Kinderen (tot en met 12 jaar): 10 euro - Vanaf 13 jaar: 15 euro.
INSCHRIJVING